calendar

Seminaras nuotakoms jau gegužės 17d.!

Studio LB grožio studija kartu su Foto Alibi kviečia nuotakas į 3val. seminarą.
Profesionali vizažistė Lina Basovienė papasakos, kuo ypatingas yra vestuvinis makiažas, patars, kokį makiažą rinktis atsižvelgiant į individualius veido bruožus. Kosmetologė Laura Petraševičiūtė patars, kaip tinkamai paruošti veido odą prieš didžiąją šventę, papasakos, kokias klaidas dažnai daro nuotakos, o profesionali fotografė ir įvaizdžio kūrėja Elly supažindins su vestuvių fotosesijos subtilybėmis. 
 
Ir, žinoma, atsakysime į jūsų klausimus.
 
Laukiame jūsų gegužės 17d. 12val. Studio LB grožio studijoje (Klaipėdos g. 7b-13, Vilnius).
 
Registracija el. paštu: registracija@studiolb.lt
Dalyvės mokestis: 10 eur. (su galimybe vėliau šią sumą panaudoti kaip nuolaidą bet kuriai Studio LB paslaugai). 
 
Vietų skaičius ribotas.
 
Мūsų vizažistė/lektorė, kuri papasakos apie vestuvinio makiažo tendencijas - Lina Basovienė
"Esu profesionali grimerė – vizažistė, baigusi tarptautinę grimo ir vizažo akademiją “SLA“, ten įgijusi aukščiausią eksperto lygį. Specializacija – vestuvinis makiažas, foto makiažas, dieninis makiažas, vakarinis makiažas, TV grimas, teatrinis grimas, teminis grimas, specialūs efektai.
Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, žengdama kartu su naujausiomis tendencijomis bei technologijomis, vedu grožio paskaitas moterims bei ruošiu profesionalus darbui.
Nuolat bendradarbiauju su garsiais fotografais, tokiais kaip: Gediminas Žilinskas, Tomas Adomavičius photography, UAB Creep fotografai, Egidijus Vov, Leonid Kasimov. Mano darbai publikuoti populiariuose žurnaluose, tokiuose kaip: “Moters savaitgalis”, “Moteris“, „Laima“, „Žmonės“.
Atlikau grimus tokiuose renginiuose, kaip: Valerij Gigevic „Fetish“, Birutės Simokaitytės drabužių pristatymas, „Kauno dizaino dienos“, „Arterija“, „Mama muzikos apdovanojimai“, „Goldwell color zoom“ kolekcijos pristatymas, „Swedbank“ renginys."
 
Foto Alibi fotografė ir įvaizdžio kūrėja Elly:
"Kruopštus darbo atlikimas,atsakomybė ir preciziškumas, leidžia užsitikrinti stabilumą ir naują augimą fotografinės rinkos erdvėse pradedant nuo 2006 – jų. Kada tai, ką matai, tave įkvepia ir leidžia susižavėti, gimsta noras tai parodyti kitiems. Tai vadinama tavo vaizdinių pasauliu. Įžvelgti ir perteikti grožį yra menas mene. Juk esu moteris, tad visą tai man įgimta. Todėl mano gyvenime valdo tik grožis, subtilumas ir romantika. Išlieka tik geri prisiminimai, emocingos akimirkos, aistringiausi gyvenimo momentai. Pajusti akimirką ir ją įrėminti, štai kas teikia didžiausią malonumą fotografuojant. Lyg būtų duotas leidimas svajingai žiūrėti į aplinką bei joje judančius, unikalaus grožio elementus – žmones. Keisti, delioti, provokuoti juos, subtiliai žaisti su jų įvaizdžiais, nuotaikomis ir atskleisti gražiausią, ką jie savyje slepia. Ir visa tai tampa tavo gyvenimo dalimi, tuom, kas moko kiekvieną dieną atrasti savyje naują matymo kampą, naują rakursą, naują prajutimą ir žinoma naują prisitaikymą prie pastoviai kintančios aplinkos. Tai tobulėjimo, permainų ir pasiekimų kelias. Matyti yra dovana! Kai tavo matymu žavisi kiti – yra dar didesnė dovana ir abipusis džiaugsmas. Didelė patirtis apjungta asmeniniu tobulėjimu, šeimos fotomeno tradicijų puoselėjimo ir begalo dideliu noru suteikti žmonėms galimybę pamatyti save gražiais, laimingais ir pilnais pasitikėjimo savimi."