calendar

Nuotakų vakaras

 
 
Jau gegužės 19 d. Studio LB grožio studija kartu su Novirgin vestuvinių suknelių dizainerių studija bei Reda Ruzel Photography grįžta ir kviečia nuotakas į pasisekimo praeitais metais sulaukusį komandinį seminarą. 
 
 
Profesionali vizažistė Lina Basovienė papasakos, kuo ypatingas yra vestuvinis makiažas, patars, kokį makiažą rinktis atsižvelgiant į individualius veido bruožus.
 
Novirgin kostiumų dizainerė Žygimantė Astrauskaitė patars, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis vestuvinę suknelę, kurie modeliai tinka konkretiems figūros tipams, apžvelgs suknelių stilius taikant į šventės temą, supažindins su suknelių audiniais, spalvomis, dekoru. 
 
Fotografė Reda Ruželė patars į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvių fotografą, kalbės ar verta investuoti į priešvestuvinę fotosesiją: kokia ji turėtų būti, kiek laiko turėtų trukti ir kokią vertę jos metu padarytos nuotraukos įgis ateityje. Didžiąją savo pranešimo dalį skirs vestuvinei fotosesijai aptarti. Išduos Jums mažas gudrybes, kurių dėka vestuvių fotosesija tampa nepriekaištinga ir priverčia aikčioti išvydus rezultatus. Išsamiai papasakos itin svarbius aspektus: Kaip detaliai suplanuoti fotosesija vestuvių dieną? Kada, kur ir kiek laiko skirti? Kodėl toks svarbus pasiruošimo vestuvėms rytas ir koks jis turėtų būti? Kaip suderinti fotosesiją su bendra vestuvių tematika? Kokį drabužių stilių pasirinkti? Kokios vestuvių užsienyje ypatybės? Kaip originaliai įamžinti svečius?
 
Ir, žinoma, atsakysime į jūsų klausimus.
 
Laukiame jūsų gegužės 19d. 18.30 val.   
Studio LB grožio studijoje (Klaipėdos g. 7b-13, Vilnius).
Trukmė: 3 ak. val.
Registracija el. paštu: info@redaruzel.com
Dalyvės vieta seminare rezervuojama sumokėjus registracijos mokestį 5 eur (su galimybe vėliau šią sumą panaudoti kaip nuolaidą bet kuriai Studio LB, Novirgin, Reda Ruzel Photography.)
Renkamos mažos grupės, tad vietų skaičius ribotas.
 
 
Vizažistė Lina Basovienė: 
Esu profesionali grimerė – vizažistė, baigusi tarptautinę grimo ir vizažo akademiją “SLA“, ten įgijusi aukščiausią eksperto lygį. Specializacija – vestuvinis makiažas, foto makiažas, dieninis makiažas, vakarinis makiažas, TV grimas, teatrinis grimas, teminis grimas, specialūs efektai.

Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, žengdama kartu su naujausiomis tendencijomis bei technologijomis, vedu grožio paskaitas moterims bei ruošiu profesionalus darbui.

Nuolat bendradarbiauju su garsiais fotografais, tokiais kaip: Gediminas Žilinskas, Tomas Adomavičius photography, UAB Creep fotografai, Egidijus Vov, Leonid Kasimov. Mano darbai publikuoti populiariuose žurnaluose, tokiuose kaip: “Moters savaitgalis”, “Moteris“, „Laima“, „Žmonės“.

Atlikau grimus tokiuose renginiuose, kaip: Valerij Gigevic „Fetish“, Birutės Simokaitytės drabužių pristatymas, „Kauno dizaino dienos“, „Arterija“, „Mama muzikos apdovanojimai“, „Goldwell color zoom“ kolekcijos pristatymas, „Swedbank“ renginys.
 
Dizainerė Žygimantė Astrauskaitė: 

Novirgin kostiumų dizainerė, tarptautinių parodų kuratorė, turinti didelę patirtį atrenkant ir vertinant drabužius mados ir kokybės aspektais, nuolat besidominti stiliaus, įvaizdžio kūrimu, taip pat meno ir mados naujovėmis, naujausiomis technologijomis. Gebanti atsirinkti naujausias mados tendencijas, jas analizuoti ir pritaikyti praktikoje.
 
Fotografė Reda Ruželė:
Fotografas – nebylus Jūsų vestuvių metraštininkas, kuris vestuvių dieną bus šalia Jūsų daugiau nei mama, sesuo ir net vedybų planuotoja. Ne paslaptis, kad svetimą žmogų įsileisti į savo asmeninę erdvę sunku, o ypač ypatingą dieną. Būtent todėl iki vestuvių leidžiu jaunavedžiams mane „prisijaukinti“: dosniai dalinu sukauptą patirtį prie kavos puodelio nežvilgčiodama į laikrodį, atskleidžiu mažas paslaptis, kurios turi didelę vertę kuriant nepriekaištingas vestuvių fotosesijas, išklausau, kas neramina jaunuosius, kokie jų lūkesčiai, žaviuosi, kai paisoma profesionalių patarimų vardan geriausio rezultato. Kai susitinkam fotosesijai skirtu laiku ar vestuvių dieną neretai būnam jau tapę bičiuliais, todėl nebereikia prašyti nusišypsoti, atsipalaiduoti ar suvaidinti kitas emocijas. Būnu pakylėta, kai specialiai nepozuodami, o kartais net nepastebėdami manęs jaunieji dosniai dalina nuoširdžias šypsenas, romantiškai nusiteikę tolėliau nuo svečių būrio meiliai apsikabina ir būna ypatingai nustebę, kai tą akimirką tvirtai sunertų jų rankų vaizdas, nepraslydęs pro akylos metraštininkės akis, nugula į vestuvių fotoknygą.
Viliuosi, kad mūsų susitikimas nebus tik vientisas mano monologas, o virs produktyviu dialogu su Jumis.
 
 
Rėmėjai:
Bielka design (vestuviniai kvietimai)