calendar

Profesionalūs makiažo kursai bei pamokos Šiauliuose

Kiekviena moteris yra graži, tačiau ne visos mokame tinkamai atskleisti savo grožį. Į ką pirmiausiai atkreipiate dėmesį, susitinkant ar susipažįstant su žmogumi? Pripažinkime – juk pirmas įspūdis yra labai svarbu, o veidas yra pirmas dalykas, kurį pastebi aplinkiniai. Todėl meistriškai atliktas makiažas jums leidžia padaryti puikų pirmąjį įspūdį. O kiekvienai asmeniškai pritaikytas profesionalus makiažas suteikia taip visoms reikalingą išskirtinumo bei pasitikėjimo savimi jausmą! Tinkamai parinkto makiažo dėka šie pojūčiai lydės jus kasdien. O mes su džiaugsmu jus to išmokysime - StudioLB makiažo kursai, pamokos Šiauliuose!
Taigi visas norinčias išmokti tobulo makiažo gudrybių bei subtilybių, kviečiame registruotis į profesionalaus makiažo kursus. StudioLB organizuojami mokymai leis jums įgyti naujų įgūdžių, kuriuos galėsite pritaikyti kiekvieną dieną atskleidžiant savo moterišką grožį (SAU) arba padedant atskleisti šį grožį kitoms (PROFESIONALAMS)!
 
Makiažo pamokos Jums suteiks žinių:
  • Apie makiažo įrankius, priemones ir produktus, kurie yra tinkami geram makiažui.
  • Suprasti skirtingos veido odos ypatumus: jos struktūra, kaip ja rūpintis ir paruošti veidą makiažui.
  • Kaip pritaikyti įvairius makiažo spalvų tonus.
  • Kaip išryškinti reikiamus veido bruožus, struktūrą, kontūrus bei kaip paslėpti trūkumus.
  • Kokį makiažą pasirinkti įvairiomis dienomis, progomis: romantiškai vakarienei, sukurti natūralią, klasikinę ar netgi dramatišką išvaizdą, ir, kaip teisingai jį atlikti.
 
Makiažo mokymai jums padės pažinti save ir savo veido bruožus, pamatysite, kas jums tinka ir ko reikėtų vengti darant makiažą sau savarankiškai. Makiažo mokymai taip pat leis jums visada atrodyti puikiai, nesvarbu, kokia bus diena, jūs žinosite kaip tą dieną reikės pasidažyti, kad atrodyti tobulai.
 
Mūsų studijoje organizuojami makiažo kursai:
 
Jau turinčioms bazines makiažo atlikimo žinias bei norinčioms dirbti profesioanalų vizažisto darbą siūlome:
 
Pasirinkite labiausiai jus dominančią programą ir susisiekite su mumis dėl registracijos.