calendar
null

KAS NAUJO?
Vizažistė apie rudens/žiemos makiažą, klaidas ir tai, ko nebenaudoja net Kim Kardashian

Išėjusios vasaros, kad ir kaip norėtume – nepavysime, tačiau ateinančias rudens ir žiemos sezono grožio tendencijas – galime. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet atsiranda vis naujų makiažo akcentų, kuriuos įdomu sužinoti kiekvienai savo išvaizda besirūpinančiai moteriai.

plačiau →

Jau spalio 10 d. - seminaras nuotakoms

Studio LB grožio studija kartu su Novirgin vestuvinių suknelių dizainerių studija bei Reda Ruzel Photography kviečia nuotakas į 3-ių akademinių val. seminarą.

plačiau →

Seminaras nuotakoms jau gegužės 17d.!

Studio LB grožio studija kartu su Foto Alibi kviečia nuotakas į 3val. seminarą. Profesionali vizažistė Lina Basovienė papasakos, kuo ypatingas yra vestuvinis makiažas, patars, kokį makiažą rinktis atsižvelgiant į individualius veido bruožus. Kosmetologė Laura Petraševičiūtė patars, kaip tinkamai paruošti veido odą prieš didžiąją šventę, papasakos...

plačiau →

Jau gegužės 9d. - Kino industrijos, teatro, specialiųjų efektų seminaras

Gegužės 9d. 13val. kviečiame visas besidominčias ne tik vizažu, bet ir grimu, į "Kino industrijos, teatro, specialiųjų efektų seminarą" Seminaro trukmė - 3 val. Lektorė - Jelena Liaudinienė. Programa: 1. Darbo specifika; 2. Skirtumai tarp grimo ir makiažo; 3. Priemonės, naudojamos spec-efektams;

plačiau →

Dėkojame dalyvavusioms nuotakų seminare

Balandžio 25d., kartu su Novirgin vestuvinių suknelių dizainerių studija, organizavome seminarą nuotakoms apie sukneles ir grožį. Novirgin dizainerė Žygimantė Astrauskaitė papasakojo apie naujausias...

plačiau →

Ieškote dovanos?

Nuo šiol mūsų studijoje galite įsigyti dovanų kuponus bet kuriai paslaugai ar pinigų sumai. Pradžiuginkite savo draugę!

plačiau →

Seminaras nuotakoms balandžio 25d.

Studio LB grožio studija kartu su Novirgin vestuvinių suknelių dizainerių studija kviečia nuotakas į 3-ių akademinių val. seminarą. Čia būsite supažindintos su naujausiomis vestuvinio makiažo bei vestuvinių suknelių tendencijomis.

plačiau →

Atsisveikinome su kovo mėn. makiažo kursų SAU dalyvėmis

Išklausiusios kursų programą, gražios ir laimingos merginos paliko mūsų studiją, įgavusios daug naudingų žinių. Išmokome susikontūruoti veidą, pasidaryti tobulą vakarinį makiažą, pravedimą ir kitų makiažo gudrybių. Visoms dalyvėms buvo įteiktas Studio LB pažymėjimas. Lektorė Lina Basovienė: "Labai miela ir nuoširdi grupė - sunku buvo išsikirti."

plačiau →
null

Startavo pirmieji kovo mėn. makiažo kursai

Kovo 10 d. prasidėjo pirmieji makiažo kursai "Sau". Pirmosios pamokos metu merginos buvo supažindintos su pagrindinėmis kosmetikos priemonėmis, įrankiais. Lektorė pasakojo ir pamokė, kaip morfologiškai išnagrinėti veidą.

plačiau →