calendar

Grožio ekspertai

Kiekviena moteris yra graži, o mes esame tam, kad jums tą parodytume.
 
Vizažistė Lina Basovienė: 
 
"Esu profesionali grimerė – vizažistė, baigusi tarptautinę grimo ir vizažo akademiją “SLA“, ten įgijusi aukščiausią eksperto lygį. Specializacija – vestuvinis makiažas, foto makiažas, dieninis makiažas, vakarinis makiažas, TV grimas, teatrinis grimas, teminis grimas, specialūs efektai.

Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, žengdama kartu su naujausiomis tendencijomis bei technologijomis, vedu grožio paskaitas moterims bei ruošiu profesionalus darbui.

Nuolat bendradarbiauju su garsiais fotografais, tokiais kaip: Gediminas Žilinskas, Tomas Adomavičius photography, UAB Creep fotografai, Egidijus Vov, Leonid Kasimov. Mano darbai publikuoti populiariuose žurnaluose, tokiuose kaip: “Moters savaitgalis”, “Moteris“, „Laima“, „Žmonės“.

Atlikau grimus tokiuose renginiuose, kaip: Valerij Gigevic „Fetish“, Birutės Simokaitytės drabužių pristatymas, „Kauno dizaino dienos“, „Arterija“, „Mama muzikos apdovanojimai“, „Goldwell color zoom“ kolekcijos pristatymas, „Swedbank“ renginys."
 
Vizažistė Jelena Liaudinienė:
 
"Vizažo bei grimo srityje dirbu virš 13 metų. Daugiau nei 4 metus dėstau Mados Katedros Vilniaus Dizaino kolegijoje bei SLA tarptautinėje grimo akademijoje. Per tą laiką išleidau ne vieną gabų studentą, kuris užkariauja mados bei grimo pasaulį ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Baigiau Muzikos Edukologijos specialybę Menų fakultete. Studijuoju Psichologijos Akademijoje. Esu apmokymų bei koučingo trenerė pasaulinėje "Mary Kay" kompanijoje. Įgijau tarptautinės patirties Japonijoje, Šveicarijoje, Latvijoje. Buvau daugelį kartų kviečiama atstovauti vertinimo komisijai įvairiuose grimo ir makiažo konkursuose, nuo 2005 metų buvau pagrindine grimere „Image Group“ modelių agentūroje, rengiant fotosesijas žurnalams bei dirbant “backstage“renginiuose. Nuo 2006 metų dididžiają savo laiko dalį dirbu su žiniasklaidos atstovais, dirbu su medija ruošiant pristatymus, rašau įvairius straipsius žymiems žurnalams (“L‘officiel‘,“Cosmopolitan“,“Moteris“) makiažo tema, apžvelgiu tendencijas bei subtilybes. Dalyvauju įvairiuose renginiuose, kaip pagrindinė grimerė. Dirbu Operos ir Baleto teatre, bet didesnę dalį savo veiklos skiriu apmokymams bei Mados industrijai, padedant įgyvendinti talentingų dizainerių mados idėjas (Juozas Statkevicius, Egidijus Rainys, Lilija Larionova, Robertas Kalinkinas,“Pando Pants“). Dirbu pagrindine grimere filmavimo aistelėje, kuriant filmus bei serialus.

2016 m. vasarą baigiau pasaulinę stažuotę Paryžiuje "Makeup Atelier" akademijoje, keliant dėstytojų kvalifikaciją.

 

Vizažistė ir blakstienų priauginimo meistrė Simona Šernaitė:

"Daug patirties ir neišblėstanti aistra tam, ką darau - veda mane į priekį. Nes mano darbas - mano hobis."

Daugiau nei šeši metai patirties grožio srityje: trys metai vizažo srityje bei mokant kitas merginas makiažo paslapių, šeši metai sertifikuota klasikinio blakstienų priauginimo meistrė, pusantrų metų volume blakstienų priauginimo srityje, norinčioms ypač tankaus ir efektingo efekto. 

Garantuojamas kruopštus, greitas ir ypač natūralus rezultatas!

 

Permanentinio makiažo meistrė Loreta Adomaitienė:

11 metų grožio srytyje dirbanti kosmetologe-vizažiste. Bet paskutinius 5metus atsidavusi didžiausiai savo aistrai - permanentinio makiažo sričiai.

Nuolat stažuojasi ir tobulinasi įvairiuose apmokymuose - kiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Dalyvauja tarptautinėse konferencijose. Šiuo metu Loretos sieną puošia daugiau kaip 25 diplomai, o atliktų procedūrų skaičius viršija 2000.

Daugiametė patirtis, igytos žinios ir kokybiškos priemonės visuomet užtikrins nepriekaištingą rezultatą, atsižvelgiant i individualų odos tipą, veido proporcijas ir spalvų spektrą. 

 

Vizažistė Marija Stanislauskaitė Prebergė:

“Nėra negražių moterų – nepaisant to, kad mes skirtingos, kiekviena esame pati pačiausia. Todėl, mano nuomone, vizažas neskirtas naujos asmenybės kūrimui - tai tiesiog puiki priemonė, padedanti išryškinti gražiausius kiekvienos moters bruožus.
Šia nuostata ir vadovaujuosi jau virš penkerių metų, kuomet pradėjau domėtis grožio industrija. Pirmieji žingsniai žengti “Carolina make up studijoje”, vėliau žinių sėmiausi “Bogomolov image school”, su plaukų modeliavimu susipažinau “Smilga make up studijos” kursuose. Labai daug išmokau lankydama Alinos Silivanovos , vienos geriausių makiažo specialisčių Lietuvoje, privačias pamokas. Bet daugiausiai patirties davė tiesioginis darbas. Pajusti, ko nori moteris, padėjo pačios klientės, kurios patikėjo man ne tik asmeninių fotosesijų, bet ir šventinius bei vestuvinius makiažus. Ko reikia televizijos žvaigždėms supratau pakviesta tiek į lietuviškus projektus (“Susitikime virtuvėje”, “Tik nesakyk mamai”, “VIP”), tiek susidūrus su užsienio TV įžymybėmis iš Švedijos ir Danijos. Taip pat teko padirbėti ir su teatro spektakliais, reklamos projektais.”
 

Vizažistė Jurgita Paulauskienė (makiažo kursų SAU lektorė Šiauliuose):

"Džiaugiuosi savo gyvenime atradusi be galo mėgstamą  ir  mylimą sritį, kurioje galiu realizuoti save. Tai mano aistra, meilė, gyvenimo būdas. Nuolat tobulinu savo įgūdžius įvairiuose mokymuose ir seminaruose. O savo patirtimi dalinuosi vesdama mokymus moterims ir merginoms, kurios nori išmokti makiažo subtilybių, ir kasdien atrodyti dar gražesnės. Mano tikslas - parodyti, jog kiekviena moteris yra graži, o nepriekaištingas makiažas atskleidžia ir išryškina tai ką turime gražiausia."

 

Plaukų stilistė Žydrė Šatienė:

Norite pakeisti savo įvaizdį? Ieškote profesionalios plaukų stilistės, kuri ne tik apkirptų, nudažytų, sušukuotuš, bet ir patartų bei pasirūpintų Jūsų plaukų sveikata? Žydrė išklausys Jūsų pageidavimus, suteiks tik Jums skirtą konsultaciją ir išpildys Jūsų viziją.

"Man tai pats įdomiausias darbas, kokį galiu dirbti, nes nuolat reikia tobulėti, o kurybiškumo man užtenka is savęs, kurį papildau lankydama įvairius plenerus. Dirbu tik su kokybiškais produktais ir priemonėmis, kuriomis galiu visiškai pasitiketi.  Prieš ketverius metus baigusi klasikinės ir aukštosios mados plaukų kirpimo, dažymo, modeliavimo kursus "Femina Bona" išpildžiau savo svajonę, toliau ją puoselėju savo darbais ir žiniomis."

 

Manikiūro specialistė Diana: 

"Esu kvalifikuota manikiūrininkė, myliu savo darbą ir dirbu krupščiai. Stengiuosi išpildyti visus klientės norus ir pageidavimus. Atlieku ilgalaikį gelinį lakavimą ir priauginimą." 

 

Fotografė Reda Ruželė: 

"Mano aistra, kurti žmonių gyvenimo, kasdienybės portretus, natūraliai ir tiksliai atskleidžiant juos. Keliu sau itin aukštus kokybės reikalavimus. Esu itin preciziška smulkmenoms, tad didelį dėmesį skiriu nepriekaištingai nuotraukų postprodukcijai. Pro mano akis nepraslysta reikšmingos detalės, o spalvos išlieka maksimaliai natūralios ir sodrios. Siekiu užsakovams atiduoti tobulą produktą. Mano tikslas  - nuolatinis tobulėjimas ir augimas, tad fotografinės patirties semiuosi iš geriausių pasaulio fotografijos grandų, dalyvaudama tarptautiniuose seminaruose ir konferencijose."